Moje doświadczenia

admin 05.06.2018

Zarządzanie zasobami ludzkimi i wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to dwa obszary, przy jakich spora liczba pracodawców popełnia mnóstwo błędów. Instrumentalne traktowanie swojej załogi czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko część przewinień, które niejednokrotnie można zobaczyć w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeżeli relacje w firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami należałoby poprawić, to chętnie spróbuję w tym pomóc. Przy takich zleceniach przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, próbując się zająć pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasu. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, która wymaga pomocy, poznać jej długofalowe cele, i do tego dopasować wszelkie działania.


Z całą pewnością bardzo w pracy pomaga mi wiedza, którą przez lata zdobywałam. Udało mi się skończyć studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ze specjalnością psychologia pracy i organizacja. Po skończeniu tej uczelni w dalszym ciągu poszerzałam swoje wiadomości, biorąc udział w dodatkowych kursach z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy sposobów mediacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę się w pełni realizować w czasie wykonywania swoich obowiązków zawodowych. Bardzo chętnie współpracuję z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, oraz z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Wspieram podmioty, dla których wykonuję prace we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Całościowo mogę się zająć pracami wdrożeniowymi dotyczącymi mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania zasobami ludzkimi, a także z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Dzielę się z innym zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz wielu publikacji w branżowych pismach.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to przede wszystkim pełna poufność, zaufanie moich klientów to dla mnie kluczowa sprawa. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  a także optymalizuję procesy HR. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dostarczą cennej wiedzy i jednocześnie zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi:
Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otrzymanym

Czytaj więcej...