Programy dla studentów – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

admin 05.06.2018

Nasza firma organizuje seminaria i programy standaryzacyjne dla studentów przeprowadzających się do USA lub Wielkiej Brytanii. Dają szansę one na bezpieczną prawnie aplikacje do anglojęzycznej jednostki pomaturalnej. W minionym roku szkolnym prowadziliśmy m.in. poniższe seminaria: 

Charakterystyka programów nr K51/USA:

Nauki o opiece zdrowotnej Niezależne studia, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają wszystkim zainteresowanym uczestnikom poznanie interesujących zagadnień związanych ze zdrowiem. Niezależne studia mogą dać uczniom możliwość poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej specjalizacji, bardziej szczegółowe zgłębianie tematu lub rozwijanie bardziej zaawansowanych umiejętności. Szkolenia Health Care Sciences-Workplace Experience zapewniają słuchaczom doświadczenie w pracy w branży medycznej. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Warsztaty te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Formalna definicja programów nr E53/USA:

Warsztaty przygotowujące do aptek podkreślają wiedzę i umiejętności potrzebne do pomocy farmaceucie lub technikowi farmacji. Tematy zajęć i doświadczenia umożliwiają młodzieży zrozumienie terminologii medycznej, prowadzenie i utrzymywanie zapisów, etykietowanie leków, przeprowadzanie rachunków pacjentów komputerowych, przeprowadzanie inwentaryzacji zapasów i zamawianie materiałów eksploatacyjnych. Warsztaty te podkreślają również klasyfikację farmaceutyczną, interakcje leków i umiejętności interpersonalne / komunikacyjne.

Formalna definicja kursów nr P71/UK:

Seminaria Distribution i Logistics-Workplace Experience zapewniają młodzieży doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z dystrybucją i logistyką. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Seminaria te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr E54/UK:

Rekreacja, rozrywka i atrakcje-niezależne Programy, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają wszystkim zainteresowanym uczestnikom zapoznanie się z tematami zainteresowań w branży rekreacji, rozrywki i atrakcji. Niezależne Seminaria mogą być okazją dla studentów do poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Charakterystyka programów nr O88/UK:

Dystrybucja - kompleksowe Programy profesjonalnie dostarczają słuchaczom praktycznych zdolności i umiejętności związanych z bezpieczną i wydajną dostawą towarów na różne rynki. Treści merytoryczne zazwyczaj obejmują porównywalne zalety różnych form transportu, sieci dystrybucyjnych, procesów śledzenia dużych przesyłek materiałów, transportu towarów w bezpieczny i bezpieczny sposób oraz pakowania.

Opis programów nr K61/USA:

Szkolenia Heavy Equipment Mechanics obejmują serwis i naprawy systemów elektrycznych, mechanicznych, przenoszenia mocy, hydrauliki, paliwa i chłodzenia ciężkiego sprzętu, takiego jak te stosowane w górnictwie, budownictwie i przemyśle użyteczności publicznej.Tagi:
Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otrzymanym

Czytaj więcej...