Wolontariat pracowniczy

admin 05.06.2018

Wespół z Fundacją Training Projects gorąco namawiamy do wzięcia udziału w projekcie „Przedsiębiorcy wspierają wolontariat”. W ramach tego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzienną szansę otrzymać całkowicie darmowe treningi biznesowe – jako swoisty prezent w zamian za świadczoną dobroczynność. Na razie treningi rozlosowano wśród dziewięciu pracodawców – w każdym miesiącu wylosowywana jest jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Nagrodzony pracodawca może samodzielnie wybrać miejsce ralizacji spotkania, optymalną dla swojej załogi datę, a co najważniejsze - temat konferencji. Do wyboru jest kilka dziedzin: od psychologii biznesu, przez przywództwo i motywowanie albo szkolenia dla sprzedawców, po marketing i reklamę.

Dotąd z naszego wsparcia skorzystali: Fundacja Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, Miasto Dęblin, Euroschool-Perfect, Powiatowy Urząd Pracy w Malborku.

Wspierane kampanie: ACTIVAGE - Overcoming the Barriers and Seizing the Opportunities for Active Ageing Policies in Europe (Pokonywanie barier i wykorzystanie możliwości dla aktywnej polityki starzenia się w Europie. Szanse i bariery aktywnej polityki europejskiej dla osób starszych), Szkolenia z języka angielskiego dla doradców rolniczych z Dolnego Śląska, Opolskie, tu pracuję! Dostosowanie umiejętności osób pracujących po 45 roku życia do potrzeb rynku pracy, Akademia umiejętności II - szkolenia zawodowe, informatyczne i językowe, KOBIETY 45+

Szkolenia dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w tym projekcie społecznym realizujemy w ośrodkach konferencyjnych, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Różowy Bór w Bieszczadach i Stary Kamień w Brzegu.

Naszym partnerem w tym projekcie jest fundacja eduacyjna Instytyt Huma Resources z Krakowa. Są oni fachowcami w dziedzinie gier edukacyjnych, wydarzeń integracyjnych i niektórych warsztatów rozwoju osobistego. W konsorcjum polecamy wszystkim zainteresowanym następujące narzędzia:

- Profesjonalne gry menedżerskie z tematyki kierowania projektem, planowania makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, organizacji czasu pracy, kierowania procesami produkcyjnymi oraz sprzedaży i polityki handlowej

- Realizowane w plenerze lub budynku wyjazdy team building o jednoznacznie coachingowym zabarwieniu – programy rozwijające kompetencje z zakresu współdziałania w grupie, komunikacji interpersonalnej, kierowania ludźmi czy inne tzw. miękkie i interpersonalne.

- Szkolenia biznesowe z takich dziedzin jak: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, kierowanie ludźmi, motywowanie, kreatywne myślenie, oraz problematyka dotycząca sprzedaży i pracy przedstawicieli

Jako partner tej agencji gwarantujemy preferencyjne ceny na wszystkie opisane tutaj programy – 30% po powołaniu się na nas. Ponadto z przyjemnością zrealizujemy na życzenie mentoring podnoszący skuteczność implementacji wniosków szkoleniowych.


Tagi:
Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otrzymanym

Czytaj więcej...